Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kullanım Şartları

– Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. İşbu web sitesine; www.yuklesene.com web adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmektesiniz.
– www.yuklesene.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
– www.yuklesene.com site ve içeriği olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz.
– www.yuklesene.com sitesi üzerinde paylaşılan tüm içerikler, resimler ve videolar tavsiye niteliğindedir, kullanıp kullanmamak kişilerin kendi insiyatifindedir. Verilen bilgilerin, önerilerin, tavsiyelerin, uygulama ve yöntemlerin kullanımı ve uygulanışından doğan tüm sonuçlar, yapan, uygulayan veya kullanan’ın kendi sorumluluğundadır. www.yuklesene.com adresini ziyaret eden tüm ziyaretçiler, bunu kabul etmiş sayılır.
– www.yuklesene.com sitesi üzerinde, farklı sitelerin bağlantılarına yer verilebilir. Bu bağlantılara tıklayarak gidilecek sitelerin gizlilik şartları ve kullanım koşullarındaki maddelerden www.yuklesene.com sorumlu değildir. Dış bağlantılara tıklanarak gidilen sitelerin içeriğinden ve doğabilecek zararlardan www.yuklesene.com sorumlu değildir.
– www.yuklesene.com içerisinde yer alan tüm indirilebilir içerik indirme linkleri (Program, Uygulama, Oyun vb.) genellikle kendi sunucularından değil, oyunu pazarlayan, yayınlayan, dağıtan, üreten kişilerin kendi siteleri üzerinden indirilmek üzere ilgili siteye yönlendirir. İlgili yönlendikten sonra yapılacak tüm işlemlerden kullanıcı kendisi sorumludur. Bunun ile ilgili www.yuklesene.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.
– Site içerisinde yer alan indirilebilir içeriklerin genel virüs ve güvenlik testleri www.yuklesene.com tarafından yapılmıştır. Fakat yine de indirilen her dosya kullanıcı tarafından güvenlik testlerine tabi tutulmalı ve virüs taramalarından geçirilmelidir. www.yuklesene.com hiçbir indirilebilir içerik ile ilgili taahütte bulunmaz, güvenliğini ve güvenilirliğini garanti etmez, indirilen uygulamanın güvenlik testlerinin ve taramalarının yapılması, indirilen içeriğin kullanıp kullanılmaması ve indirilen içerikten doğabilecek zararlar ve bunlara engel olunması tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
– www.yuklesene.com üzerinde yer alan yorum sistemi (Disqus) www.yuklesene.com sunucusdundan ayrı farklı bir sunucuda çalışan, kaynaklarını farklı sunucudan alan bir yorum sistemidir. Bu modül üzerinde oluşturulacak her profilden yapılan her yorumdan kullanıcı kendisi sorumludur.
– www.yuklesene.com sitesi içerisinde bulunan herhangi bir içerik altında bulunan yorum alanında, kullanıcı/ziyaretçi/üye; kişisel haklara saldırı, aşağılama, dini inanç özgürlüğüne, vatan ve millete ve bunlar gibi kişisel değer sayılabilecek herşeye saygısızca veya hakaret edici hiçbir matin, görsel, ses veya video içeriği paylaşarak saldırmamayı taahhüt eder.