Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Google Chrome

Google Chrome

Google Chrome indir, Google firması tarafından geliştirilen, kullanıma sunulan ücretsiz bir tarayıcıdır. Dünyanın en popüler tarayıcısı olan Chrome, hızıyla ve birçok tarayıcıdan daha ayrıntılı olmasıyla ön plana çıkmış olmaktadır.

Tarayıcı yarışını en önde sürdürmesinin sebebi köklü bir firma tarafından tasarlanmış olmasıdır. Ayrıca birçok yazılım dilinin birleştirilerek kullanmasıdır. Bu yazılım dilleri ‘’C, C++, JavaScript, Java, Python’dır’’. Büyük uğraşlar sonucunda 2008 yılında piyasaya giren ve 10 yıldır her türlü mecrada kullanılan bu program her yaştan insanın gönlünü kazanmış bir programdır.

Chrome Ve Dinozor

Yakında bağlanabileceğiniz bir internet ağı olmadığında veya mobil veriniz bitmiş durumdaysa Chrome bunun için dinozorların çağından bir çözümle karşımıza geliyor.

İnternetiniz çevrimdışıyken Chrome’a giriş yaptığınızda karşınıza çıkan bu oyun kaktüslerin üzerinden atlayan bir dinozorun etrafında şekillenen iki boyutlu bir oyun ilerleyen seviyelerde etraf kararıyor uçan dinozorlar geliyor ve oyun hızlanıyor bu da onu zorlaştırıyor ve oynayanların hırs yapmasına dahi sebep olabiliyor.

En Çok Kullanılan Tarayıcı

Birçok insanın gözünde en iyi olmayı başarmış hızlı olmasıyla insanların kalbini kazanmış olan bu tarayıcı aynı zamanda çok hızlı bir şekilde insanları sonuca ulaştırıyor. Çevresinde ki birçok tarayıcıdan daha hızlı bir şekilde ön plana çıkan Chrome’un en çok kullanılan tarayıcı olmasının sebepleri arasında arkasında Google gibi sağlam bir ekibin olması olarak da görebiliriz.

Google Chrome Hangi Özelliklere Sahip ?

Chrome gerçekten çok fazla yenilik getirmiş bir tarayıcı hem hız konusunda adeta çağ atlamış olması hem de insanların taleplerine cevap vermesi bunu göstermişti.

Chrome Tarayıcı’da Neler Var?

  • Gizlilik modu var ve bu mod ile kişisel bilgilerinizi güvenle koruyabilir ve bilgisayarın çerezlerine ve geçmişine girip temizleme yapmaya gerek duymadan, aradığınız sonuca ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.
  • Birçok sekmeyi aynı anda kaldırabiliyor ve bunu birçok tarayıcıdan iyi yapıyor olması.
  • Özelleştirme yaparak istediğiniz şekilde, Google Chrome’u düzenleyebilir ve zevkinize uygun olarak düzenleyebilirsiniz.
  • İnternet ağı üzerinizde daha güvende hissedeceğiniz ve bu güveni size sağlayabilecek başarılı bir program.
  • Google Chrome sadelik sağlayarak kullanıcının hem zihnini yormayacak hem de basitçe erişmek istediği her türlü araştırmak istediği konuya ulaşmasını sağlayacak, sağlıklı bir programdır.
  • Kendi oturumunuzu açarak hem bunu diğer Google hesaplarla bağlayabileceğiniz hem de rahatlıkla tüm servislere erişebileceğiniz kullanışlı bir oturum oluşturmayı başarmıştır.
  • Sesi algılama özelliği ile siz yazmadan, konuşarak aramak istediğiniz konuyu araştırabilir ve konuşarak kendinizi yormadan istediğiniz meseleyi çözebilirsiniz.

Bunca özellikle insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde yanıtlayan Google Chrome gerçekten bugünler için vazgeçilmez tarayıcıların arasında yer alıyor. Kendisini her alanda göstermiş olan Google Chrome uğruna çabaladığı sonuçlara ulaşmış vaziyette.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
    Google Chrome YORUMLAR