Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fortnite

Fortnite

Fortnite indir, Fortnite birçok kitleyi harekete geçiren ve Battle Royal oyun moduna yeni bir soluk katan, yetenek, refleks ve aynı zamanda gözlem isteyen bir oyun.

Son zamanlarda hızlı bir ilerleyişle rakiplerinin önüne geçerek birinci sıraya yerleşen bu oyunun ezeli rakibi olan PUBG de, Fortnite’ın ilerleyişine yardımcı olmuş oldu. Dışarıdan ne kadar PUBG bir rakip olarak görünse de iki oyunun rekabetinden kazançlı çıkanlar yine oyuncular oldu. Çünkü Fortnite ve PUBG bu sayede geniş kitlelere isimlerini duyurmuş oldular.

Fortnite Nasıl Yükseldi?

Fortnite’ın yükselmesinin ve Battle Royal oyunlar arasında birinciliğe oynamasının en büyük sebebi, insanların ihtiyaçlarına yanıt vermesiydi. Bunu daha açık bir şekilde sunmamız gerekirse; Fortnite klasik Battle Royal türünde ki gibi kapanan bir alanın içerisinde insanları savaştırmaktan ibaret bir oyun değildi. Fortnite insanlara özgürce barınak yapmak, savaş kulübeleri hatta kale inşa etmek gibi bir building sistemi ile geldi haliyle insanlarda bu alışılmadık olayın ilginçliğine kapıldı aynı zamanda özgür dans hareketlerini de oyuna sonradan elemesiyle ve insanların bunlarla çeşitli hareketler yapmasına izin veren oyun kısa sürede bir patlamayla gündeme oturdu.

Fortnite tabi ki de sadece oyunu bu şekilde geliştirerek başarıya ulaşmadı ayrıca çok iyi reklam yaptı, ünlülerden, iyi yayıncılara kadar oyunu oynamayan kimse kalmadı. Bir anda herkesin ilgi odağı oldu ve insanlar oyunu mera edip oynamak istediler. Fortnite’da haliyle başarısının ve uzun soluklu çalışmasının ödülünü almış oldu.

Bunların hepsinin haricinde Fortnite o kadar sevildi ki neredeyse her türlü platformda boy göstermeye başladı. ‘’Android, Playstation 4, İOS, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Mac OS’’ Fortnite’a bu platformdan ulaşmanız mümkün olabilmektedir.

Fortnite İndir, Oynaması Ücretsiz!

Fortnite’ın ücretsiz olmasının en büyük sebebi oyunun her türlü kitleye ulaşmak gibi bir çabası olması ve bu çabanın peşinden koşması fakat tabi ki bu bir hayır işi değil. Nasıl gelir elde ettikleri sorusuna gelecek olursak oyunun içerisinde satılan bazı ürünler var bunlara örnek verecek olursak ‘’ Silahların kamuflajı veya boyanmış versiyonları, karakterler için farklı görüntüler veya kıyafetler gibi birçok seçenek’’ oyun yayımcısı tarafından kullanıcılarına sunuluyor, bu tarz görsel ürünlerin hiç birisi oyunlarda fazladan güç gibi bir etkide bulunmuyor sadece daha tarz görünmenizi sağlıyor ve bazı oyuncular bunu destek için alıyorlar ya da hoşlarına gidiyor ve alıyorlar. Fortnite’ın para kazanma sistemi de buna bağlı olarak gelişiyor ve para kazanma ağı büyüyor.

Sistem Gereksinimleri;

Minimum Sistem Gereksinimleri;

 • intel Core i3-4330TE 2.4 ghz
 • Geforce GT 520 V2
 • 4 GB RAM
 • Windows 7 – 64 bit
 • 20 gb+ boş disk alanı
 • Direct X 10

Önerilen Sistem Gereksinimleri;

 • intel Core i5 3470T 2.8 ghz
 • Geforce Gtx 750
 • 4 GB RAM
 • Windows 7 – 64 bit
 • 20 gb+ boş disk alanı
 • Direct X 10

Arcade olarak adlandırdığımız hızlı ve eğlenceli grafiklere sahip olan bu oyunun hem minimuma bakarak söyleyecek olursak ortalama diyebileceğimiz bir sistem gereksinimi istemesi hem de birçok içeriği bir arada sunması, oyuncuların gözünde çok cazip bir duruma gelmesi için bir sebep oluşturuyor.

Fortnite YORUMLAR